V naší historii je strašný bordel. Archeologové se drží přesně nalajnovaných linií, které vytvořili zhruba před padesáti lety. O tom, že všechno nedělají správně, není pochyb. Např. američtí indiáni tvrdí, že jejich učitelé přišli z nebe a symbolizují to obrazem draka (nevím, proč tomu archeologové říkají opeřený had). Naprosto stejné tvrzení a symbol najdeme v Číně (tady je to drak :o)) a také v Egyptě. Ve všech těchto zemích navíc stavěli pyramidové stavby. Takže není co řešit! Tyto civilizace musely být někým (???) ovlivněny přibližně ve stejné době. Archeologie tato fakta popírá, dokládá to svým pochybným datováním (vše se datuje tak, aby se to hodilo do výše uvedených linií), zákonem Darwinovy evoluční (nepodložené) teorie a tvrzením, že všechny tyto národy se vyvíjely samostatně, ačkoliv všechny národy náhodou napadaly úplně stejné věci - domestikovali zvířata, pěstovali polní plodiny, stavěli podobné megalitické stavby, jejich bohové přišli z nebe a byli vždy zobrazováni s technickými atributy a další věci, které mě zrovna teď třeba nenapadají.

Jen osel může uvěřit tvrzení (jednoho nejmenovaného vědního oboru :o)), že nějaký národ před pětitisíci lety (kdy měl jistě velké starosti jak přežít) stavěl v některých případech přímo geniální stavby z megalitických (několikatunových) kamenných bloků zpravidla dopravovaných na místo stavby z velkých vzdáleností jenom proto, aby tam nakonec uřízl na špalku koze hlavu (obětování), protože se bál bouřky! Proč asi je kult obětování rozšířen nezávisle na celé planetě? Není to snad způsobeno vzpomínkami na Bohy, pro něž jsme kdysi pracovali a kteří nás postavili na nohy?

Dalo by se říci, že otcem těchto myšlenek je Erich von Daniken - netvrdím, že je první nebo dokonce nejlepší, ale rozhodně je nejvíce slyšet, aneb jak o něm výstižně napsal J. Wojnar "taťka Daniken"

Na zemi jsou stovky záhadných staveb a předmětů. No a já mám v úmyslu zde postupně vytvořit jakousi databázi všech těch divných věcí, o kterých se možná nikdy nedovíme pravdu (seznam budu postupně rozšiřovat).

Seth X